Dedykowane szkolenia

 

Nasza kadra trenerska Piotr Matecki - Prezes Zarządu, SportWin
Pomysłodawca i organizator Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, Dni Marketingu Sportowego, Gali Sportu i Biznesu. Współpracuje z European Sponsorship Association (ESA) – organizacją wspierającą relacje sponsorskie w Europie. Uczestniczył w realizacji projektów szkoleniowych i naukowych, wśród których można wymienić m.in.: „Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych”, „Europejską Akademię Sportu”, „Partnerstwo na rzecz rozwoju. Sportowcy na Rynku Pracy”. W latach 2009 – 2010 prorektor ds. oferty edukacyjnej i promocji Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu. Wydawca i redaktor dziewięciu książek o tematyce marketingu i zarządzania w sporcie oraz branżowego raportu „Sponsoring sportowy w Polsce”. Tworzy dla miast strategie rozwoju sportu oraz obiektów, a dla firm analizy, raporty oraz strategie sponsoringowe. Współpracował i rozwijał projekty Spółek Skarbu Państwa.

 

Krzysztof Kropielnicki - Head of Research & Intelligence, Sportcal
W branży biznesu sportowego i sponsoringu od 2003 r. od 7 lat pracuje w firmie Sportcal gdzie kieruje 30-osobowym zespołem badawczym, doradzając globalnym klientom w obszarze sponsoringu, praw sponsoringowych, telewizyjnych i eventów sportowych. Z ramienia Sportcal prowadzi również współpracę z międzynarodowymi związkami i federacjami sportowymi. Członek jury Europejskich Nagród Sponsoringu (ESA Excellence Awards). Pomysłodawca i autor raportu „Sponsoring sportowy w Polsce” – pierwszej fachowej analizy rynku sponsoringu sportu w Polsce. Współpracował z liderami opinii europejskiego biznesu sportowego. Specjalizuje się w zagadnieniach sponsoringu, praw medialnych, public relations oraz kreowania marki.

 Michał Gradzik - Partner zarządzający, Sponsoring Insight
Partner zarządzający w agencji Sponsoring Insight, specjalizującej się w badaniach, analizie i doradztwie na rynku praw sponsoringowych. Istniejąca od 2013 roku firma brała udział w charakterze doradcy w transakcjach na rynku praw sponsoringowych, których łączna wartość w 2017 roku przekroczyła 100 mln zł.

 

Matthew Leopold - Head of Sponsorship, British Gas
Matthew jest PR-owcem z bogatym doświadczeniem w brandingu, marketingu i sponsoringu sportowym. Obecnie odpowiada za sponsoring i partnerstwa w British Gas, największym brytyjskim producencie gazu. Równocześnie pełni funkcję dyrektora Europejskiego Stowarzyszenia Sponsoringu. Matthew odpowiada za partnerstwo strategiczne pomiędzy British Gas i British Swimming, umiejętnie wykorzystując potencjał mało popularnej dyscypliny do realizacji celów biznesowych. Matthew w swojej pracy zwraca szczególną uwagę na często zapominaną część widowni, czyli pracowników – za jego sprawą pracownicy British Gas mogą czerpać korzyści ze sponsoringu sportowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Matthew potrafi doskonale budować zaufanie klientów i wizerunek firmy poprzez działalność sponsoringową.

 Achim Ittner - Global Business Development Sports, SAP
W Firmie SAP obecnie pełni rolę Globalnego Dyrektora Rozwoju Sportu. Odpowiedzialny jest za doradztwo dużym międzynarodowym klubom, zespołom i stowarzyszeniom w świecie sportu. Achim jest starszym ekspertem w dziedzinie cyfrowej transformacji na i poza boiskiem. Prowadził wiele projektów wdrożeniowych i technologicznych SAP. W tym czasie z sukcesem wynalazł i dostarczył oprogramowanie do analizy gier i oznakowania wiodących zespołów hokeja na lodzie w Niemczech. Od 3 lat pracuje w firmie SAP na rzecz rozwoju grupy biznesowej.

 


 

Jeremy Edwards - Director Of Content, Activative
Współzałożyciel firmy Activative, gdzie pełni funkcję dyrektorem ds. Zawartości i doradztwa. Przed założeniem Activative, Jeremy był dyrektorem doradczym w agencji medialnej - marketingu Xtreme Information, a wcześniej pracował dla doradztwa medycznego Human Capital. Przed rozpoczęciem pracy w branży marketingu i sponsoringu Jeremy był dziennikarzem i redaktorem w zakresie mediów, finansów, prawa oraz polityki.

 Gordon Campbell - Co-CEO, Stadia Solutions Ltd.
Podczas 20 lat zarządzania wiodącymi firmami technologicznymi, Gordon wielokrotnie odgrywał główną rolę w przełomowych projektach, takich jak wprowadzenie pierwszej w Europie sieci 3G. Jest on również architektem sztandarowego produktu Stadia Solutions - StadiumLIVE© - jedynego na stadionowej mapie Europy, w pełni sprawnego i gotowego do komercjalizacji, systemu HD Wi-Fi. Jako co-CEO, dba aby Stadia Solutions była ekspertem pierwszego kontaktu dla wszystkich technologicznych i komercjalnych rozwiązań wykorzystywanych na obiektach sportowych. Obejmują one wprowadzanie pełnej łączności internetowej i systemów inteligentnego angażowania kibiców, budowanie inspirujących doświadczeń dla fanów, a także odkrywanie i rozwijanie nowych źródeł przychodu – to wszystko przy użyciu najnowszych technologii tworzących jedną spójną platformę.

 Christophe Draye - Vice President Business Development, FiveCurrents
Przez ponad 17-lat zbierał doświadczenie współpracując z wiodącymi na świecie firmami zajmującymi się treścią, produkcją i zarządzaniem wydarzeniami, Christophe specjalizuje się w opracowywaniu marki i strategii międzynarodowej. Obecnie Christophe jest wiceprezesem ds. Rozwoju biznesu w FiveCurrents z naciskiem na światowy sport i specjalne wydarzenia projektowe. Christophe pełni także rolę dyrektora wydarzeń w ceremonii azjatyckich Jakarta Palembang 2018.

 Cathy Long - Head of Fan Engagement, Premier League
Cathy Long przez ponad 15 lat związana była z Premier League. Na stanowisku Head of Fan Engagement koordynowała wiele przełomowych projektów, które znacząco wpłynęły na postrzeganie przez fanów wydarzenia, jakim jest udział w meczu Premier League. Od niedawna prowadzi własną agencję Two Halves, współpracując nie tylko z klubami, ale wszystkimi organizacjami związanymi profesjonalnie ze sportem.

 Adam Mikołajczyk - Prezes Zarządu, Fundacja Best Place - Europejski Instytut Marketingu Miejsc
Międzynarodowy ekspert marketingu terytorialnego, pasjonat brandingu i rozwoju miast. Z dziedziną doradztwa marketingowego dla sfery publicznej (w tym głównie JST) związany od ponad 15 lat. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna – Zarządzanie Miastem i Regionem oraz akademii The Chartered Institute of Marketing (Londyn/Warszawa). Jako konsultant w Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki w początkach lat 2000 był współtwórcą pierwszych strategii marketingu i rozwoju turystycznego miast i regionów w Polsce (m.in. dla Województwa Pomorskiego, miasta Łeby, regionu Suwalszczyzny, uzdrowiska Supraśl).

SPORTBIZ ACADEMY to projekt dedykowanych szkoleń dla branży sportu i biznesu, których głównym celem jest podnoszenie poziomu zarządzania w organizacjach sportowych, oraz firmach działających w obszarze sportu oraz biznesu. Nasze szkolenia to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego prowadzonych warsztatów. Uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania, a także najczęściej popełniane błędy oraz konkretne porady jak ich unikać, aby proces zarządzania organizacją był jeszcze sprawniejszy i szybszy.

Dlaczego warto zdecydować się na dedykowane szkolenia? 

  • Podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników - certyfikowane szkolenia
  • Budowanie siły i fektywności zespołu
  • Większe zaangażowanie i lojalność pracowników
  • Rozwój oraz kreowanie wizerunku firmy
  • Przyszłe sukcesy firmy!

Co gwarantujemy podczas szkoleń?

  • Najwyższy poziom przekazywanej wiedzy
  • W 100% spersonalizowane szkolenia 
  • Praktyczną wiedzą oraz konkretne rozwiązania 
  • Prezentację globalnych trendów 
  • Analizę projektów oraz działań firmy w obszarze sportu i biznesu

O najwyższy poziom prowadzonych warsztatów zadbają uznani w świecie marketingu i sponsoringu specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Warsztaty w ramach SPORTBIZ ACADEMY prowadzone są zarówno przez zagranicznych, jak i polskich trenerów. 

Zakres tematyczny szkoleń

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: b.stolarz@sportwin.pl

Polityka cookies