Zrealizowane szkolenia

Szkolenia

On-line
15 grudnia 2020
129 zł

Proces pozyskiwania dotacji pozornie wydaje się bardzo łatwy. Jednak na pozytywną decyzje i przyznanie dotacji wpływa kilka istotnych czynników, o który należy pamiętać podczas procesu pozyskiwania dotacji. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane programy dedykowane branży sportu, w których można starać się o dotację. Wyszczególnione zostaną najważniejsze elementy projektów oraz kryteria jakimi oceniane są wnioski. Zapraszamy na nasze szkolenie już 15 grudnia!

On-line
2 grudnia 2020
129 zł

Niezbędne składowe prawnych działań akademii piłkarskich. Dołącz do naszego wydarzenia z radcą prawnym specjalizującym się w prawie sportowym. Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 2 grudnia.

Warszawa
17 września 2020 - 18 września 2020
150 - 590 zł

Już po raz 18 mamy zaszczyt zaprosić do udziału w najważniejszym wydarzeniu dla polskiego sportu i biznesu!

Online
13 sierpnia 2020
89 - 249 zł

Sport w miastach i regionach coraz częściej odgrywa ważną rolę. Zarządzenie sportem na poziomie miasta i regionu wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, bez których długofalowe sukcesy sportowe i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców jest niemożliwe. Aby rozwój sportu w mieści i regionie był efektywny i zrównoważony niezbędna jest odpowiednia strategia, która będzie dokumentem ułatwiającym codzienną pracę, ale również odpowiedzią dla mieszkańców, w którym kierunku ich miasto czy regionie będzie się rozwijać. Zapraszamy na nasze szkolenie online 13 sierpnia!

Online
11 sierpnia 2020
89 - 249 zł

Tak jak w biznesie, również w sporcie niezbędna jest strategia rozwoju, czyli filozofia i wizja, które mają swoje odzwierciedlenie w każdym obszarze działalności organizacji. Opracowanie strategii i jej skuteczne wdrożenie to klucz do sukcesu organizacji w każdej dyscyplinie. Podczas szkolenia omówione zostaną elementy profesjonalnej strategii rozwoju, oczekiwań konsumentów względem strategii. Analizie zostaną również poddane kwestie sponsoringowe i ich wpływ na strategię rozwoju. Zapraszamy na nasze szkolenie online 11 sierpnia!

Online
2 lipca 2020
89 - 199 zł

W sporcie tak jak w biznesie potrzebne są odpowiednie osoby, które będą wpływać na rozwój organizacji czy projektu! Kolejny poziom naszego szkolenia skierowany jest dla osób, które na co dzień odpowiadają za marketingu, zarządzania czy promocji w swoich firmach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się między innymi o tym jakie są najnowsze trendy w PR i marketingu sportowym, narzędzia jakie daje digital marketing oraz proces zarządzania strategicznego w sporcie.

Online
30 czerwca 2020
89 - 199 zł

Marketing sportowy to obszar, który jest w kręgu zainteresowania coraz większej liczby osób. Rynek sportu w Polsce jest zróżnicowany i bardzo obszerny, dlatego aby w pełni wykorzystać jego potencjał oraz możliwości jakie daje, warto poznać jego wszystkie elementy. Podczas pierwszego szkolenia w tej tematyce uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wykreować produkt sportowy oraz co wpływa na konsumentów sportowych.

Online
4 czerwca 2020
89 - 199 zł

Proces sprzedaży i pozyskiwania sponsorów to trudny obszar w wielu organizacjach sportowych czy wśród organizatorów eventów. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób dotrzeć do decyzyjnych osób w firmach oraz jak przeprowadzić proces sprzedaży aby zakończył się sukcesem – nowym sponsorem! Zaprezentowane zostaną również sprawdzone metody, które podniosą skuteczność Państwa sprzedaży sponsoringu!

Online
2 czerwca 2020
89 - 199 zł

Profesjonalna oferta sponsoringowa to pierwszy duży krok w kierunku pozyskania sponsora lub partnera biznesowego. Podczas warsztatów online uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób przygotować swoją ofertę krok po kroku. Zostaną również poruszone kwestie pakietów świadczeń, a także w jaki sposób przygotować ofertę aby była ona interesująca dla potencjalnie zainteresowanych firm.

Online
7 maja 2020
89 - 199 zł

Sytuacje kryzysowe są powszechnym zjawiskiem i mogą zdarzyć się we wszystkich projektach sponsoringowych niezależnie od branży. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak sytuacje kryzysowe wpływają na działania marketingowe sponsora i sponsorowanego. Zostaną poruszone również kwestie rodzajów strategii poprawy czy wyjścia z sytuacji kryzysowej. Analizie poddane zostaną szanse i zagrożenia jakie niesie za sobą kryzys w projektach sponsoringowych.

Online
28 kwietnia 2020
89 - 199 zł

Zmaganie się z presją czasu, próba zapobiegnięcia kryzysowi jest częstokrotną sytuacją, która ma miejsce na wielu płaszczyznach, także w organizacjach poświęcających się sportowi. Z pomocą przychodzi nasze szkolenie, które przedstawia źródła, przyczyny, kategorie kryzysu. Zostanie także omówiony ciężar gatunkowy regresu w środowisku marketingowym oraz przy zarządzaniu organizacji. Wyjaśnimy również jak przewidzieć oraz przygotować się na niespodziewane sytuacje. Do tego zostaną przedstawione dobre i złe przykłady postępowania w czasie kryzysu. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
12 grudnia 2019
490 ZŁ

Na przestrzeni ostatnich kilku lat widać rozwój marketingu w działaniach organizacji sportowych. Nowoczesne podejście do tematu, chęć rozwoju oraz dążenie do nowych światowych standardów sprawiły, że coraz więcej organizacji sportowych stara rozwijać się w tym kierunku. Uczestnicy szkolenia oprócz dużej dawki merytorycznej wiedzy poznają również praktyczne narzędzia wykorzystywane w marketingu sportowym. Podczas szkolenia omawiane będą również dobre i złe przykłady wykorzystywania marketingu w organizacjach sportowych. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
28 listopada 2019
490 ZŁ

Zarządzanie projektem sponsoringowym to wieloetapowy proces, którego jednym z elementów jest jego aktywacja. Skuteczność tego etapu zależy przede wszystkim od dobrej współpracy na linii sponsor – sponsorowany. Podczas szkolenia z zakresu aktywacji i ewaluacji projektów sponsoringowych przybliżymy proces ich planowania, wdrażania i weryfikacji. Przedstawione zostaną konkretne przykłady strategii sponsoringowych, a także jak kryzysy mogą wpłynąć na wizerunek marki. Szkolenie odbędzie się 28 listopada 2019 roku w Warszawie, zapraszamy do udziału!

Warszawa
14 listopada 2019
490 ZŁ

Sponsoring w sporcie cieszy się dużym zainteresowaniem, jak zatem sprawić by dana firma zdecydowała zaangażować się w konkretny projekt? Podczas szkolenia „Jak skutecznie pozyskać sponsora – od oferty do sprzedaży” uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie elementy powinna zawierać dobra oferta sponsoringowa aby była atrakcyjna, a także jak ją profesjonalnie zaprezentować. Oprócz analizy wszystkich etapów pozyskiwania sponsorów, przybliżymy również nowe trendy i zmiany w przepisach. Szkolenie odbędzie się 14 listopada 2019 roku w Warszawie, zapraszamy do udziału!

Poznań
31 października 2019
490 ZŁ

Elementem bez którego sport nie może funkcjonować są bez wątpienia finanse. Brak wystarczającej ilości funduszy uniemożliwia sprawne funkcjonowanie organizacji sportowych, dlatego istotną rolę odgrywa możliwość skorzystania z dotacji. W czasie szkolenia przybliżymy tematykę różnego rodzaju dotacji, a także procedury ubiegania się o dofinansowanie. Oprócz wiedzy merytorycznej dotyczącej rodzajów i celów konkursów dokonamy również analizy na konkretnym przykładzie z wybranego miasta. Szkolenie z zakresu „Pozyskiwanie dotacji w sporcie” odbędzie się 31 października 2019 roku w Poznaniu, zapraszamy do udziału!

Warszawa
10 października 2019
490 ZŁ

Coraz częściej wykorzystuje się eventy jako narzędzie w komunikacji marketingowej. Stały się one podstawowym elementem budowania promocji marek, miast, klubów czy sponsorów. Jednak aby event marketing był skuteczny należy go umiejętnie i odpowiednio zastosować, co stanowi spore wyzwanie. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tematyką wydarzeń sportowych zapraszamy do udziału w szkoleniu SPORTBIZ Academy z zakresu

Poznań
12 września 2019
490 ZŁ

Sport w miastach i regionach coraz częściej odgrywa kluczową rolę w promocji miasta. Zarządzenie sportem na poziomie miasta i regionu wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, bez których długofalowe sukcesy sportowe i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców jest niemożliwe. Coraz częściej miasta i regiony wykorzystują sport jako główny element swoje promocji w oparciu o współprace z lokalnymi klubami, stowarzyszeniami czy wydarzeniami sportowymi. Uczestnicy szkolenia poznają praktyczne elementy zarządzanie sportem w mieście. Zapraszamy do udziału!

Warszawa
29 sierpnia 2019
490 ZŁ

W większości polskich miast możemy spotkać się z obiektami sportowymi, takimi jak hale, stadiony czy baseny. W zależności od specyfiki danej infrastruktury każda ma swój indywidualny charakter, dlatego istnieją różne modele zarządzania. Obok zarządzania samą nieruchomością równie istotne jest dbanie o kwestie biznesowe poprzez komercjalizację. Podczas szkolenia

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: b.stolarz@sportwin.pl

Polityka cookies