Terminy szkoleń

Szkolenia

Online
28 lipca 2020
89 - 249 zł

Tak jak w biznesie, również w sporcie niezbędna jest strategia rozwoju, czyli filozofia i wizja, które mają swoje odzwierciedlenie w każdym obszarze działalności organizacji. Opracowanie strategii i jej skuteczne wdrożenie to klucz do sukcesu organizacji w każdej dyscyplinie. Podczas szkolenia omówione zostaną elementy profesjonalnej strategii rozwoju, oczekiwań konsumentów względem strategii. Analizie zostaną również poddane kwestie sponsoringowe i ich wpływ na strategię rozwoju. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 27 lipca!

Online
30 lipca 2020
89 - 249 zł

Sport w miastach i regionach coraz częściej odgrywa ważną rolę. Zarządzenie sportem na poziomie miasta i regionu wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, bez których długofalowe sukcesy sportowe i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców jest niemożliwe. Aby rozwój sportu w mieści i regionie był efektywny i zrównoważony niezbędna jest odpowiednia strategia, która będzie dokumentem ułatwiającym codzienną pracę, ale również odpowiedzią dla mieszkańców, w którym kierunku ich miasto czy regionie będzie się rozwijać. Zapraszamy na nasze szkolenie online już 30 lipca!

Warszawa
17 września 2020 - 18 września 2020
150 - 590 zł

Już po raz 18 mamy zaszczyt zaprosić do udziału w najważniejszym wydarzeniu dla polskiego sportu i biznesu!

Warszawa
29 października 2020
250 - 350 zł

Zawód trenera to trudna sztuka wymagająca odpowiedniej wiedzy w danej dziedzinie sportowej ale również umiejętność budowania relacji z klientami czy kreowania własnego wizerunku tak aby był on jak najbardziej wiarygodny i interesujący dla potencjalnie nowych klientów. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane elementy związane z budowaniem wizerunku trenera, kreowaniem zaufania i budowania lojalności wśród klientów, a także narzędzi ułatwiających promocję usług trenerskich. Zapraszamy na nasze szkolenie już 29 października!

Warszawa
26 listopada 2020
450 - 590 zł

Zarządzanie obiektami sportowymi to trudne i odpowiedzialne zadanie. Infrastruktura sportowa to kluczowy element promocji oraz rozwoju sportu i kultury w danym mieście czy regionie. Nowoczesne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego przygotowania oraz znajomości nowych trendów, które ułatwią codzienne działania związane z rozwojem obiektu. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną różne modele zarządzania oraz kluczowe czynniki wpływające na profesjonalne zarzadzanie obiektem sportowym. Zapraszamy na nasze szkolenie już 26 listopada!

Poznań
15 grudnia 2020
450 - 590 zł

Proces pozyskiwania dotacji pozornie wydaje się bardzo łatwy. Jednak na pozytywną decyzje i przyznanie dotacji wpływa kilka istotnych czynników, o który należy pamiętać podczas procesu pozyskiwania dotacji. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane programy dedykowane branży sportu, w których można starać się o dotację. Wyszczególnione zostaną najważniejsze elementy projektów oraz kryteria jakimi oceniane są wnioski. Zapraszamy na nasze szkolenie już 15 grudnia!

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: b.stolarz@sportwin.pl

Polityka cookies