Terminy szkoleń

Szkolenia

Warszawa
29 października 2020
250 - 350 zł

Zawód trenera to trudna sztuka wymagająca odpowiedniej wiedzy w danej dziedzinie sportowej ale również umiejętność budowania relacji z klientami czy kreowania własnego wizerunku tak aby był on jak najbardziej wiarygodny i interesujący dla potencjalnie nowych klientów. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane elementy związane z budowaniem wizerunku trenera, kreowaniem zaufania i budowania lojalności wśród klientów, a także narzędzi ułatwiających promocję usług trenerskich. Zapraszamy na nasze szkolenie już 29 października!

Warszawa
26 listopada 2020
450 - 590 zł

Zarządzanie obiektami sportowymi to trudne i odpowiedzialne zadanie. Infrastruktura sportowa to kluczowy element promocji oraz rozwoju sportu i kultury w danym mieście czy regionie. Nowoczesne zarządzanie obiektami wymaga odpowiedniego przygotowania oraz znajomości nowych trendów, które ułatwią codzienne działania związane z rozwojem obiektu. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną różne modele zarządzania oraz kluczowe czynniki wpływające na profesjonalne zarzadzanie obiektem sportowym. Zapraszamy na nasze szkolenie już 26 listopada!

Poznań
15 grudnia 2020
450 - 590 zł

Proces pozyskiwania dotacji pozornie wydaje się bardzo łatwy. Jednak na pozytywną decyzje i przyznanie dotacji wpływa kilka istotnych czynników, o który należy pamiętać podczas procesu pozyskiwania dotacji. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane programy dedykowane branży sportu, w których można starać się o dotację. Wyszczególnione zostaną najważniejsze elementy projektów oraz kryteria jakimi oceniane są wnioski. Zapraszamy na nasze szkolenie już 15 grudnia!

Formularz kontaktowy

Drogi użytkowniku!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez wypełnienie naszego formularzu kontaktowego.

Tel. (+48) 511 076 475

Email: b.stolarz@sportwin.pl

Polityka cookies